ASUS BM1403CDA
Processor:
AMD Ryzen 5
RAM:
16GB
SSD:
256GB
Type de commande:
Acheter
Description
Informations sur le produit "ASUS BM1403CDA"
ASUS BM1403CDA-S62427XA
Windows 11 Pro Education
Gentle Grey
US MIL-STD 810H military-grade standard
14.0" LED Backlit 300nits FHD (1920 x 1080) 16:9 Anti-glare display
AMD Ryzen 5 150 3.3GHz (16MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads)
AMD Radeon™ Graphics
16GB DDR5 SO-DIMM
> 1 Free DDR5 SO-DIMM slot
256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
> 1 Free M.2 2230 PCIe 4.0x4
1080p FHD camera with privacy shutter
Wi-Fi 6E (802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card
FingerPrint
2 USB 3.2 Gen 1 Type-A
2 USB 3.2 Gen 2 Type-C (support display / power delivery)
1 HDMI 1.4
1 3.5mm Combo Audio Jack
1 RJ45 Gigabit Ethernet
Audio by Dirac — Built-in speaker, Built-in array microphone
63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
TYPE-C, 65W AC Adapter 50/60Hz universal
1.43 kg (3.15 lbs)
Fingerprint sensor integrated in Touchpad
Kensington Nano Security Slot™ (6 x 2.5mm)
Chiclet Azerty Keyboard
3Y Pick up/ return
Windows 11 Pro Education
Gentle Grey
AMD Radeon™ Graphics
16GB DDR5 SO-DIMM
> 1 Free DDR5 SO-DIMM slot
> 1 Free M.2 2230 PCIe 4.0x4
FingerPrint
2 USB 3.2 Gen 1 Type-A
1 HDMI 1.4
1 3.5mm Combo Audio Jack
1 RJ45 Gigabit Ethernet
63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
1.43 kg (3.15 lbs)
Chiclet Azerty Keyboard
3Y Pick up/ return
Properties
| HMDI: | 1 |
|---|---|
| RAM: | 16GB |
| SSD: | 256GB |
| Screen size: | 14" |